اخبار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور خراسان رضوی آئین استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور مرکز مشهد برگزار شد به همت اداره فرهنگی و فوق برنامه و با همکاری انجمن اسلامی دانشجویی مرکز مشهد ، جشن نو دانشجویان سال 1402 با حضور دانشجویان و خانواده های ایشان دردانشگاه پیام نور مرکزمشهد برگزار گردید. در ابتدای مراسم دکتر مولودیان رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی ضمن تبریک قبولی به دانشجویان جدیدالورود و خیر مقدم به خانواده های گرامیشان در دانشگاه پیام نور گفت: طبق آمار ارسالی از سازمان سنجش در کنکور امسال، 9365 نفر دانشجوی جدید در دانشگاه پیام نور استان قبول شده‌اند که سهم دانشگاه پیام نور مرکز مشهد 3026 نفر می باشد .
 وی در ادامه ضمن همدردی با مردم مظلوم فلسطین اشغالی و غزه گفت امیدواریم هر چه زودتر بساط ظلم از این عالم برچیده شود و پرچم اسلام بر فراز این کره خاکی برافراشته شود .
همچنین دکتر مولودیان در خصوص سیزده ابان گفت : به فرمایش مقام معظم رهبری شعار مرگ بر امریکا فقط شعار نیست یک خط مشی است یک راهبرد است و استکبار ستیزی وظیقه شرعی هر مسلمان است .
رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی گفت: دانشگاه پیام نور یک فرصت مغتنم است و نقطه قوت خوبی دارد اگر کسی بتواند از زمان خودش خوب استفاده کند و مدیریت فرصت داشته باشد شاید بهترین مکان برای علم اموزی و مهارت اموزی باشد.
وی  در جمع دانشجویان جدیدالورود و خانواده های آنان افزود: کسی در عرصه رقابت موفق است که  بتواند در کنار علم مهارت و شایستگی ممتاز داشته باشدو تلاش ، توکل و توسل در زندگی انسان ها برای موفقیت لازم است
در ادامه با توجه به همزمانی این مراسم با روز استکبار ستیزی ، سردار حاج سعید  قاسمی از راویان دفاع مقدس در خصوص جهاد تبیین و فلسفه روز استکبار ستیزی و اطاعت از رهبری مطالبی را بیان نمودند.
سپس آقای دکتر لعل علیزاده معاون آموزشی و پژوهشی استان در دو بخش جداگانه همراه با مسئولین و کارشناسان آموزش در خصوص مسائل آموزشی توضیحاتی را ارائه نمودند و به سوالات دانشجویان پاسخ دادند.
در ادامه مراسم حجت الاسلام جباریان مسئول دفتر نهادی رهبری در دانشگاه پیام نور خراسان رضوی ضمن خیر مقدم به دانشجویان و خانواده های آنان توصیه هایی در زمینه مسائل درسی و زندگی به صورت جدا گانه برای دانشجویان و خانواده های ایشان ارائه داشتند.
در حاشیه ی مراسم، تشکل های دانشجویی، انجمن های علمی و کانون های فرهنگی در غرفه های برپا شده ضمن اهدای بسته و هدایا به دانشجویان در خصوص رشته و فعالیت های خود در دانشگاه به نودانشجویان توضیحاتی ارائه کردند . در پایان این مراسم بیانیه ای توسط انجمن اسلامی مرکز مشهد در خصوص 13 آبان قرائت گردد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر