اخبار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور خراسان رضوی مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند با حضور همکاران اداری دانشگاه پیام نور خراسان رضوی در مشهد برگزار شد به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛ مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در روز چهارشنبه 1شهریور1402 با حضور دکتر هادی مولودیان رئیس استان، اعضای هیات رئیسه و جمع کثیری از کارکنان اداری  در مشهد مقدس  برگزار گردید.
دکتر مولودیان ضمن تبریک روز کارمند و گرامیداشت مقام شامخ شهدای دولت بویژه شهیدان " رجایی و باهنر" با اشاره به حضور موثر و نقش آفرین کارکنان در برنامه ریزی های دانشگاه که بسیار ضروری است گفت: کارمندان از اصلی ترین سرمایه های دانشگاهی محسوب می شوند و ما تلاش می کنیم در تصمیم گیری ها و جهت گیری های دانشگاه از نظرات و پیشنهادات سازنده یاوران علمی استفاده کنیم.  
دکتر مولودیان بیان داشت: جایگاه این دانشگاه ویژه و خاص است بنابراین با اصلاح ساختار و فرایندها و تغییر شرایط کاری باید زمینه را برای رشد و پیشرفت هرچه بیشتر فراهم آوریم.
در خاتمه دکتر مولودیان رئیس دانشگاه، بیان کرد: امیدوارم در کنار شما قشر فرهیخته و زحمتکش دانشگاه، بتوانیم همچون گذشته مراحل سیر تکامل و پیشرفت دانشگاه را صادقانه هموار کنیم و همچون شهیدان بزرگی چون رجایی و باهنر نام نیکویی از خود به جا بگذاریم.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر