اخبار
همزمان با فرا رسیدن روز خبرنگار ؛ رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی از تلاش های اصحاب رسانه در انعکاس اخبار قدردانی کرد رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی ضمن تبریک روز خبرنگار از تلاش های اصحاب رسانه در انعکاس سریع و صحیح اخبار و تنویر افکار عمومی قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی در متن پیام دکتر مولودیان آمده است:
17
مردادماه؛ روز خبرنگار یادآور زحمات و از خودگذشتگی افرادی است که وظیفه سنگین روشنگری و آگاهی بخشی را برعهده داشته و با فداکاری در این حرفه سخت و دشوار، برای اطلاع رسانی صحیح و گسترش آزادی بیان و اندیشه تلاش می کنند.
گرامی داشت این روز به معنی ارج نهادن به خدمات صادقانه و تلاش های ارزنده خبرنگارانی است که با انعکاس واقع گرایانه و هوشمندانه رویدادها، در عین امانتداری، مسئولیت پذیری، تعهد و دلسوزی نقشی ویژه در افزایش سطح دانش، فرهنگ وآگاهی جامعه ایفا می نمایند.
اینجانب ضمن تبریک این روز به تمامی خبرنگاران گرانقدر و اصحاب رسانه ، از تعامل سازنده این عزیزان در انعکاس سریع و صحیح اخبار به ویژه اخبار دانشگاهی صمیمانه قدردانی کرده و پیشرفت و تعالی روزافزون اصحاب قلم را از خداوند متعال خواستارم .
امید که تمامی خبرنگاران ضمن توجه ویژه به اخلاق حرفه ای، در راستای تنویر افکار عمومی گام برداشته و بیش از پیش بسترهای تعالی فرهنگی و ارتقای اندیشه را در کشور فراهم کنند.


 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر