اخبار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور خراسان رضوی مراسم گرامیداشت هفته معلم و تجلیل ازمقام استاد در  دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی برگزار شد
مراسم گرامیداشت هفته معلم و تجلیل ازمقام استاد در  دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی برگزار شد
در این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی و صلوات خاصه، دکتر میرزائی، رئیس دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی، ضمن خیر مقدم به مهمانان و تبریک روز استاد به تمامی فرهیختگان و استادان دانشگاه از زحمات این عزیزان در طی سال گذشته تقدیر و تشکر نمود.
به گزارش عمومی دانشگاه پیام نور آقای دکتر میرزائی گفت: امیدواریم به برکت قدمهای شما عزیزان این دورهمی ها بیشتر و بهتر از قبل ادامه داشته باشد  و در ادامه راه نیز دانشگاه با عزت و عظمت به کار خود ادامه دهد.
وی افزود: دانشگاه پیام نور افتخار دارد که تحقق عدالت آموزشی و عدالت جنسیتی را در سراسر کشور برقرار کند و دختران و زنان سرزمین ما بتواند از خدمات علمی دانشگاه به طور مساوی بهره مند گردند.
رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی در پیان گفت: افتخار داریم امروز در خدمت نورچشمانی باشیم که سالها در این جمع پر افتخار بوده اند وبعد از سالها زحمت و تلاش به کسوت و افتخار بازنشستگی نائل آمدند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر