اخبار
همایش نماز2
به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر نجفی در همایش فرهنگی نماز در دانشگاه پیام نورخراسان رضوی : دانشگاه پیام نور در ترویج نماز پرچم دار است.
دکتر نجفی در همایش ملی علمی-پژوهشی نماز ولایت و فرهنگ رضوی ضمن قرائت پیام زمانی رییس دانشگاه پیام نورگفت: موضوعی که در اسلام به آن تاکید شده است نماز و ولایت است، نماز در واقع یک فریضه الهی است که آثار بسیاری را در خود جای داده است و یک رویکرد شخصی دارد که ارتباط با خداست که بالاترین ارتباط با خدا را دارد.
رییس همایش ملی نماز، ولایت و مسجد در فرهنگ رضوی ضمن تشکر ازستاد برگزاری همایش در دانشگاه پیام نور خراسان رضوی و 72 سازمان اجرایی که در برگزاری این همایش یاری رسان بودند افزود: دانشگاه پیام نور در همه سال های فعالیت تلاش کرده است تا توجه به تهذیب و فرهنگ را در کنار تحصیل مدنظر قرار دهد و پرچم داری دانشگاه در حوزه کیفیت آموزشی و فرهنگی حاصل این تلاش جمعی است.
دکتر نجفی افزود: انتصاب دکتر محمد رضا زمانی ریاست عالیه دانشگاه پیام نور و ابلاغ پیام ایشان به این همایش فرهنگی در کنار مضجع شریف امام مهربانی ها را باید به فال نیک گرفت.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام‌نور با بیان اینکه با تاکیدات مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به موضوع نماز، مسجد و ولایت در دانشگاه‌ها به‌صورت ویژه پرداخته می‌شود، خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی‌های نماز جماعت در مقایسه با سایر برنامه‌های گروهی و اجتماعی اعم از مراسم‌های ملی و اداری در این است که شخصیت‌ها و سلسله مراتب دنیایی در نحوه آرایش صفوف به‌هم پیوسته نماز دخالت ندارند
.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ