فرهنگی دانشجویی
برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو دانشجویان کشور (پسر و دختر) جهت سی و یکمین دوره بازی های تابستانی دانشجویان جهان - مرداد و شهریور ماه 1400 - چین برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو دانشجویان کشور (پسر و دختر) جهت برگزاری سی و یکمین دوره بازی های تابستانی دانشجویان جهان - مرداد و شهریور ماه 1400 - چین ا توجه به برگزاری سی و یکمین دوره بازی های تابستانی دانشجویان جهان که مرداد و شهریور ماه سال 1400 به میزبانی کشور چین برگزار می گردد. طبق توافقات بعمل آمده مقرر است تیم های ملی ووشو دانشجویان کشورمان (پسر و دختر) به رویداد مذکور اعزام شوند. با این حال مسابقات انتخابی این رشته در هیات استان تهران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در اوایل اسفندماه 1399 برگزار می گردد.
مقررات و مواد مسابقات
برابر قوانین و مقررات فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی (Fisu) متولدین 1374/10/11 به بعد حق شرکت در مسابقات را دارند.
مدارک مورد نیاز ثبت نام: معرفی نامه از دانشگاه محل تحصیل، معرفی نامه از هیات استان، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی - یک قطعه عکس 4*3. گواهی سلامت از پزشک (حداکثر سه روز قبل از مسابقات، کارت هوشمند معتبر ووشو در سال 1399، کارت بیمه ورزشی ووشو سال 1399 که از صدور آن 72 ساعت گذشته باشد.
مواد مسابقات:
ساندا پسران: در 4 وزن 52-، 60-، 70-، 80- کیلوگرم برگزار شود.
ساندا دختران: در 2 وزن 52- و 60- برگزار شود.
پوشش مسابقات: داشتن پوشش (کلاه، لثه، هوگو، کاپ و دستکش) الزامی و بر عهده شرکت کنندگان است. شرکت کنندگان لازم است لباس استاندارد ساندا شامل شورت و رکابی قرمز و آبی همراه داشته باشند. در غیر این صورت حق شرکت در مسابقات را نخواهد داشت.
سهمیه هر استان: مجموعا سه نفر (2 نفر آقا و 1 نفر خانم) می باشد و در هر وزن صرفا یک نفر اعلام می گردد.
ضمنا مسابقات رشته تالو که بصورت مجازی قابل اجرا می باشد طی بخشنامه جداگانه اعلام می گردد.
بدیهی است زمان مسابقات انتخابی کشوری برابر گزینش نفرات برتر از جمع افراد معرفی شده استانها متعاقبا اعلام خواهد شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر