مراکز و واحد ها
سررخس
در دانشگاه پیام نور واحد سرخس جلسه بصیرتی با فرمانده سپاه پاسداران ناحیه سرخس در دانشگاه پیام نور سرخس برگزار شد به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور:نشست بصیرتی و روشنگری با حضور سرهنگ پاسدار صفری فرمانده سپاه پاسداران ناحیه سرخس، ریاست دانشگاه پیام نور سرخس جناب مهندس زارع و  با شرکت جمعی از کارکنان و دانشجویان  در دانشگاه پیام نور سرخس برگزار شد.
در ابتدا  این مراسم ریاست دانشگاه ضمن خوش آمد گویی به مهمانان با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان با بهره گیری مناسب از فیوضات معنوی این ماه تأکید کرد و بر تلاش مضاعف دانشجویان در حوزه فرهنگی و پژوهشی و دشمن شناسی تأکید کرد.
فرمانده سپاه ناحیه سرخس  نیز در این جلسه با تقدیر از تمهیدات انجام شده توسط این دانشگاه در برگزاری این جلسه ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی در جامعه را مورد تأکید قرار داد سرهنگ پاسدار صفری  همچنین، بسیج دانشجویی را یک نهاد آگاه و فرهیخته برشمرد و افزود: باید در حوزه فرهنگی و بصیرتی برنامه سازی مناسب صورت گیرد.
وی، در ادامه اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی را مدیون خون شهدا و بسیجیان 8 سال دفاع ذکر کرد و افزود: باید نسل جوان به خصوص دانشجویان عزیز را با فرهنگ ایثار و سیره شهدا آشنا نمائیم.
وی، بزرگترین نعمت جمهوری اسلامی را نعمت ولایت و رهبری برشمرد و افزود: هرجا که نظام با مشکلی مواجه شده فرمایشات شیوای مقام معظم رهبری را هگشا و نقشه راه برای همه بوده است و در ادامه ضمن اشاره به غیر قابل اعتماد بودن دولت امریکا تاکید کردن
در کشور ایران حداقل در سال‌های اخیر دهها تجربه از جمله مذاکرات سعدآباد و برجام اکنون پیش ملت ایران و جوانان ما قرار دارد و ملت ایران در هرگونه مذاکره‌ای جز خسارت هیچ نفعی نبرده است. براین اساس رهبری تصریح دارند: پیشنهادهای سران نظام سلطه عموماً شامل فریب و خدعه و دروغ است وامروز ملّت ایران علاوه‌ بر آمریکای جنایتکار،تعدادی از دولت‌های اروپایی را نیز خدعه‌گر و غیرقابل اعتماد می‌داند و دولت جمهوری اسلامی نباید از تهدیدهای پوچ آنان بهراسد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ