مراکز و واحد ها
سرخس1

سرخس2
در دانشگاه پیام نور سرخس برگزاری مراسم توجیهی دانشجویان جدیدالورود برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:مراسم توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور سرخس با حضور ریاست محترم دانشگاه جناب مهندس زارع ،اعضای محترم هیئت علمی بهمراه کارکنان اداری و دانشجویان جدید الورود برگزار شد.

در این مراسم ریاست دانشگاه ضمن تبریک سال جدید تحصیلی به دانشجویان جدیدالورود گفت: دانشجویان باید علاوه بر تحصیل علم، تهذیب نفس را نیز به منظور رشد، بالندگی و شکوفایی علمی، عملی و اخلاقی خود سرلوحه کارها قرار دهند.

وی دانشجویان را مدیران، متخصصان و کارشناسان آینده‌ساز کشور دانست و گفت: دانشجو موفق کسی است که از تمام ابعاد و فضاهای دانشگاه استفاده کند تا در پایان تحصیلات به یک نیروی متخصص، متعهد، توانمند، عالم، کارآمد و پاسخگو به جامعه تبدیل شود.

ایشان در پایان سخنان خود ضمن معرفی دانشگاه با مخاطب قراردادن دانشجویان گفت: با همراهی شما دانشجویان و ایجاد بسترهای مناسب در راستای پیشرفت جامعه و اقتصاد مقاومتی تلاش خواهیم کرد

و در ادامه مسئول کارآفرینی واحد سرخس به تشریح اهداف و راهبردهای مربوط به حیطه کارآفرینی و نوآوری پرداخت واشاره کرد که امروزه مبنای تحول و دگرگونی نوآوری است. نو آوران توان بالایی برای تبدیل شدن به کارآفرینان در جامعه را دارا می باشند. دانشگاه های موفق به عنوان منشاء تحولات در خصوص تبیین فرهنگ کارآفرینی و تربیت کارآفرینان پیش قدم می باشد. کارآفرینی و نوآوری که مبنای تحول و دگرگونی هستند در این زمینه نقش ویژه ای ایفا می کنند. ارائه آموزش و انجام پژوهش های کاربردی در خصوص کارآفرینی از نیازهای مبرم دانشگاه است.

و در پایان جلسه مسئولین محترم مرکز مشاوره ،آموزش و فرهنگی به بیان مسائل مهم در این حوزها پرداختند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ