مراکز و واحد ها
گناباد1

گناباد4
در دانشگاه پیام نور گناباد جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود سال 97 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:در ابتدای جلسه آقای دکتر عجم ضمن خوش آمدگویی به دانشجویان جدید درباره نقش و جایگاه دانشجو و تاثیرگذاری آنان در جامعه صحبت کردند و بر لزوم حضور فعال دانشجویان در کلاس درس، توجه به پرسشگری و مطالبه گری تاکید کردند و اظهار داشتند دانشجویان باید به مطالعه کتاب های اصیل و ماندگار ایرانی و جهانی بپردازند به دلیل اینکه در کتاب های هاندگار و اصیل جوهره ای از حقیقت وجود داشته که ماندگار مانده است. همچنین ایشان اظهار داشتند ویژگی کتاب محوری و آزمون محوری دانشگاه پیام نور باعث شده که فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور، در دوره های کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه های جامع دولتی ادامه تحصیل دهند. قابل ذکر است که ثبت نام آزمون فراگیر مقطع کارشناسی ارشد در رشته های علوم تربیتی(تحقیقات آموزشی)، روانشناسی مثبت گرا، شیمی، ریاضی، ادبیات فارسی و ادبیات عامه شروع شده و دانشجویان می توانند برای ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

در ادامه جلسه آقای دکتر پناهی، عضو هیات علمی گروه روانشناسی درباره اهمیت و ضرورت مشاوره برای مردم به خصوص قشر جوان و دانشجو به صحبت پرداختند و اظهار داشتند ارائه مشاوره باید از طرف افراد صاحبنظر و دارای صلاحیت های علمی و حرفه ای انجام شود تا اثربخشی لازم را داشته باشد، مرکز مشاوره دانشگاه هم جهت ارائه خدمات  مشاوره تخصصی به متقاضیات آماده است.

در بخش دیگری از جلسه، آقای جعفری سرپرست محترم فرمانداری شهرستان گناباد درباره اهمیت توجه به مطالعه مداوم و روزانه و تقویت قدرت نویسندگی دانشجویان جهت افزایش فهم و درک دانشجویان و انعطاف پذیری در تفکرشان مطالبی را اظهار داشتند. 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ