اخبار
e
با حضور دکتر نژادعلی جلسه هم اندیشی اعضای علمی مرکز مشهد با حضور ریاست استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور خراسان رضوی؛ نشست هم اندیشی رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی با اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور مرکز مشهد روز 11 خرداد 98 در سالن شورا مرکز مشهد برگزار گردید.

در ابتدا دکتر نژادعلی رئیس دانشگاه پیام نور ضمن خوشامدگویی و قبولی طاعات و عبادات همکاران و همچنین تشکر از زحمات کلیه اعضای هیات علمی در طول یک ترم تحصیلی گفت: امیدواریم که امسال هم امتحانات را با همکاری شما مانند نیمسال قبل بدون هیچ گونه مشکلی به پایان برسانیم.

رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی ضمن اشاره به اینکه دانشگاه باید کیفیت را حفظ و به سمت درآمدزایی پیش برود گفت:در این راستا دانشگاه تفاهم نامه ای با كانون عالی انجمن های صنفی كارفرمایی ایران بسته است تا ارتباط علمی بین دانشگاه و صنعت برقرارشود و همچنین دانشجویان ما برای کارآموزی و آموزش وارد صنایع شوند و این گام مثبتی برای کیفیت آموزشی است.

در ادامه جلسه  اعضا در خصوص توسعه رشته ها، تشریحی شدن امتحانات برخی از رشته ها، فرم ارزیابی کارکنان علمی و .. بحث و بررسی شد .

در پایان مقرر گشت جلسات اعضای هیات علمی با رییس استان دوشنبه هفته دوم هر ماه ساعت 10 صبح به صورت ثابت در مرکز مشهد برگزار گردد.

 

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ