اخبار
درختکاری
به مناسبت هفته درختکاری مشارکت پر رنگ مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور خراسان رضوی در طرح درختکاری

تایباد

به گزارش روابط عمومی واحد تایباد هم زمان با هفته منابع طبیعی و ایام درختکاری با مساعدت و همکاری اداره منابع طبیعی و شهرداری تایباد مراسم درختکاری با حضور فرماندار ، شهردار و برخی دیگر از مسئولین شهرستان و با همراهی رئیس ، اساتید ، کارکنان و دانشجویان  در دانشگاه پیام نور واحد تایباد برگزار گردید.

سرخس

مراسم کاشت نهال به مناسبت روز درختکاری در محوطه دانشگاه با حضور ریاست محترم دانشگاه جناب مهندس زارع و مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بهمراه کارمندان و اعضای هیأت علمی دانشگاه همزمان با سایرمراکز وواحدهای دانشگاه برگزار گردید. در ادامه مراسم ریاست دانشگاه ضمن گرامیداشت روز درختکاری تصریح کرد: گرامیداشت هفته درختکاری نباید به یک روز و یک هفته خلاصه شود و باید برای حفظ و نگهداری از این سرمایه‌های خدادادی در تمامی طول سال تلاش کرد.

 

 

بجستان

به گزارش روابط عمومی واحد بجستان : در واپسین روزهای هفته منابع طبیعی  و درختکاری؛ پرسنل و دانشجویان واحد بجستان در امر مبارک و فرخنده غرس نهال شرکت کردند در این مراسم بیش از 30 اصله نهال شامل بادام، انجیر، زردآلو، عناب، توت، سنجد، زیتون و کاج در جمعی صمیمانه در محوطه دانشگاه کاشته شد سرپرست واحد ضمن تشکر از همکاران و دانشجویان شرکت کننده در این مراسم با اشاره به بارش های قابل توجه سال زراعی جاری و هوای مناسب، نسبت به  ثمربخش شدن این تلاشها ابراز امیدواری کرد لازم به ذکر است هزینه خرید نهال به صورت داوطلبانه توسط کارکنان تامین شده است.

 

قوچان

به گزارش روابط عمومی مرکز قوچان : مراسم روز درختکاری به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری در دانشگاه برگزار شد.

مراسم روز درختکاری با حضور دکتر فرهاد محمدجعفری رئیس دانشگاه و جمعی از کارمندان دانشگاه برگزار شد.

گفتنی است هدف از کاشت درختان توسعه فضای سبز و سعی و تلاش در حفظ، توسعه طراوت و سرسبزی طبیعت است. در این مراسم تعداد 40 اصله نهال توسط کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز قوچان  کاشته شد.

 

 

 

 فریمان

در تاریخ 15 اسفند و 18 اسفندماه با حضور اعضای شورای فرهنگی آیین کاشت درختچه و درخت و گل در دانشگاه پیام نور مرکز فریمان برگزار گردید.قابل ذکر است ریاست دانشگاه پیام نور مرکز فریمان و همکاران و دانشجویان حاضر در مراسم به بررسی نهال های کاشته شده سال قبل و کود دهی پای نهال نیز اقدام نمودند.

 

 

 

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ