اخبار
دکتر نژادعلی
رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی تبلیغات سایر موسسات در خصوص پذیرش فراگیر دانشگاه پیام نور غیرقانونی است

به گزارش روابط عمومی پیام نور خراسان رضوی: دکتر نژادعلی با اعلام شروع ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه افزود: داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در این آزمون می‌توانند جهت شرکت در آزمون از امروز یکشنبه مورخ 29 مهر لغایت یکشنبه مورخ 6آبان ماه  با مراجعه به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

رئیس دبیرخانه منطقه 9 دانشگاه پیام نور افزود: این آزمون در تاریخ 23 آذر ماه 1397 برگزار خواهدشد و پذیرفته شدگان از نیمسال دوم سال تحصیلی جاری به عنوان دانشجو می توانند در دانشگاه مشغول تحصیل شوند.

رییس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی با اشاره به کیفیت بالای آموزشی دانشگاه افزود: از مهمترین تسهیلات آموزشی تحصیل در پیام نور امکان ثبت نام تنها با پرداخت 50% شهریه ثابت ویژه تکمیل ظرفیت،اعطای وام قرض الحسنه با کارمزد کمتراز 1.5% برای کل مبلغ شهریه (برای اولین بار)،تسهیلات ویژه صندوق رفاه و بنیاد علوی،پایین ترین شهریه دانشگاهی در کشور،تعیین شهر محل برگزاری امتحانات پایان ترم به انتخاب دانشجو،تحصیل همزمان در دو رشته و سهولت در تغییر رشته و مهمان شدن در شهر مورد نظر دانشجو می باشد .

دکتر نژاد علی هم چنین با غیرقانونی دانستن تبلیغات موسسات درخصوص پذیرش فراگیر دانشگاه پیام نور افزود: این دانشگاه برای هیچ یک از موسسات آموزشی مجوزی را برای ثبت نام داوطلبان و یا ادامه تحصیل آنها صادر نکرده است و بارها اعلام نموده که فعالیت همه موسسات آموزشی که با استفاده از نام و اعتبار این دانشگاه فعالیت و تبلیغ می‌کنند، غیرقانونی است. وی افزود: جزئیات نحوه شرکت در دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور صرفا از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و پرتال دانشگاه پیام نور به نشانی www.pnu.ac.ir اعلام شده است و دانشگاه پیام نور با هیچ موسسه ای در این زمینه همکاری ندارد.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ