اخبار
بیرجند
در ادامه بازدیدهای مستمر از منطقه ۹: بازدید و نشست صمیمی دکتر نژادعلی در دانشگاه پیام نور مرکز بیرجند ه گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور خراسان رضوی: دکتر نژاد علی؛ رییس دبیرخانه منطقه نه دانشگاه پیام نور و رییس دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی ضمن بازدید از دانشگاه پیام نور مرکز بیرجند  با دکتر ثقفی؛ رییس دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی و دیگر مسوولان این دانشگاه دیدار و گفت و گو کرد. 
رییس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی با گرامیداشت 13آبان، به برنامه های آتی دانشگاه پیام نور منطقه 9 اشاره کرد و افزود: در راستای تکمیل فرایند امایش آموزش عالی که مورد تاکید شورای عالی انقلاب فرهنگی و از مطالبات  مقام معظم رهبری کلیات چارت سازمانی جدید مورد بررسی قرار گرفته و پس از تکمیل هیات امنای دانشگاه به منظور تصویب ارسال خواهد شد.
در ادامه دکتر ثقفی ریاست دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی نیز ضمن خوش آمدگویی به بیان پیشرفتها،امکانات و محدودیتهای این استان پرداخت و گزارشی از اقدامات صورت گرفته و ظرفیت های این استان بیان کرد. 
هم چنین پس از بیان نظرات و دیدگاه های همکاران دکتر نژاد علی خواستار همت مضاعف و بیشتر اساتید و کارکنان به ویژه  در راستای حوزه اعضای هیأت علمی دانشگاه شد و افزود: ارتقا رتبه اعضای هیات علمی به مراتب دانشیاری و استادی علاوه بر ارتقای کیفی آموزش، به یقین در جهت گسترش رشته های تحصیلات تکمیلی بسیار مثمر فایده خواهد بود . 
در این جلسه با توجه به سوالات و دغدغه های مطرح شده توسط اعضای علمی و اداری دانشگاه، دکتر نژادعلی  ضمن قول مساعد در خصوص پیگیری این موارد و رایزنی با مسئولین سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور از تلاش های تمامی همکاران، مدیران کنونی و سابق  در جهت ارتقا و گسترش کمی و زیربنایی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی تشکر و قدردانی نمود.