اخبار
1
دربازدید سرزده ریاست دانشگاه پیام نور خراسان رضوی از مرکز سبزوار مطرح شد: درخواست مشارکت فعالانه همکاران در بیان نظرات و ایده ها

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور:ریاست دانشگاه پیام نور ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید،از حضور در جمع همکاران مرکز سبزوار ابراز خرسندی نمود.

ایشان ضمن گزارشی از روند فعالیتهای شبکه جامع دانشگاهیان بیان داشتند که امروز اولین جلسه این شبکه در خارج از مشهد و در دانشگاه حکیم سبزواری با حضور استاندار برگزار گردید.

ایشان در ادامه ضمن تشریح شرایط و وضعیت دانشگاه و سیستم منطقه ای ،اظهار داشتند دانشگاه پیام نور منطقه 9 متولی بررسی آیین نامه پژوهش ،کتب و نشریات شده است .لذا از کلیه همکاران هیات علمی انتظار است که در بیان دیدگاه ها و نظرات کارشناسانه فعالیت نمایند.

در ادامه این بازدید همکاران محترم علمی و اداری در محیطی صمیمی به بحث و تبادل نظر پرداختند و نظرات خود را در خصوص مسائل دانشگاه مطرح نمودند.

دکتر نژاد علی ضمن تقدیر از همکاران مرکز ،آنان را به وفاق و همدلی بیشتر دعوت و در جهت همکاری و هم افزایی بیشتر همکاران و ارائه راهکار به منظور افزایش درآمدهای غیر شهریه ای تاکید نمودند  

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ